10 порад, як узяти життя у свої руки

Як узяти життя у свої руки? Для початку треба відповісти собі на одне запитання – Навіщо? Тільки розуміння того, що в житті необхідно щось змінити, і буде першим поштовхом до дії.

Що означає “взяти життя у свої руки”? Це означає контролювати всі ситуації, які відбуваються у Вашому житті. Це означає розв’язати проблеми, а точніше переводити з проблем у завдання, поки ще вони не стали величезних розмірів.

Адже що таке великі проблеми? – це свого часу невирішені маленькі проблеми. Тож намагатися передбачати і вирішувати всі питання вчасно, не відкладаючи на потім. Припустімо, не треба чекати, коли зуб заболить остаточно, набагато буде простіше заздалегідь сходити до стоматолога, і усунути, а можливо й запобігти проблемі. Це лише малий приклад. Люди до останнього не хочуть помічати свої проблеми, при цьому ризикують зіпсувати собі життя, а потім скаржитися, як у них все погано.

Таким чином, щоб життя було в радість, необхідно розуміти, для чого ми чинимо певні дії, і до чого це може призвести. Потрібно почати жити усвідомлено, завжди розуміти наступний крок, а так само бути готовим, якщо щось піде не так, тобто вміти знаходити варіанти вирішення.

Тепер про те, як же власне взяти його в руки, це життя….

Як узяти життя у свої руки?

Для початку визначимо всі сфери життя, в яких у нас щось не ладиться, або де нас щось не влаштовує. Неважливо чи то особисте життя, чи то кар’єра, фінанси або ще щось. Головне відповісти собі чесно, що Так, є проблеми і їх треба вирішувати. Що довше ми від них ховаємося, то швидше вони виростають, і то складніше буде потім з ними боротися.

Отже, відповіли собі чесно, що саме в житті не так. Складаємо план, і покроково розбиваємо дії, які потрібно зробити. Якщо здається, що зробити щось дуже складно, тоді розбиваємо цю дію ще на більш дрібні кроки. Потрібно щоб крок був легко здійсненний. І його можна здійснити протягом дня. Але найголовніше дотримуватися цього плану. Просто й банально? Так. Тільки ось саме ці прості правила чомусь не хочеться виконувати. Здається, та ну дурниця, потім стає лінь, а ще ми постійно чекаємо миттєвих результатів і якщо їх не бачимо, то опускаємо руки. Але саме найбанальніші дії найбільш ефективні.

Тож якщо хочемо справді отримати результат, на нас чекає довга робота. Але виконуючи крок за кроком протягом дня, місяця, року, ми можемо кардинально змінити своє життя на краще. А коли це увійде у звичку, то можна буде гори звернути. І озираючись назад, Ви здивуєтеся, як маленький крок, але кожен день змінив усе ваше життя на краще. Потрібно лише набратися терпіння, скласти план, неухильно діяти – і нагорода не змусить вас чекати.

А нагородою буде краще життя, де ви себе почуватимете комфортно. Ну а якщо раптом піде щось не так, Ви вже знаєте, як треба чинити і з легкістю зможете змінити ситуацію. Тепер же ви самі контролюєте своє життя!

Є ще такий момент, що якщо ми не хочемо або не можемо змінити ситуацію, то треба її прийняти і жити далі. Тільки прийняття – це знову ж таки Ваше рішення, тому що вся відповідальність за Ваше життя саме на Вас. Тому не втрачайте шансу змінити його на краще!

Ось кілька порад, як взяти життя у свої руки:

Змусьте когось іншого посміхнутися. Люди відкладають щастя “до нових віників”… На завтра, на післязавтра… Накопичують його для себе коханого. Але всього лише одна посмішка може змінити світ. Просто зробіть когось сьогодні щасливим, змусьте його радіти й усміхатися. Це наповнить Ваше життя енергією і теплом.

Будьте досконалі. Ви досконалі, запам’ятай це і байдуже, що кажуть оточуючі та світ. Світ, мода, стандарти – все змушує сумніватися у власній досконалості. Ми досконалі такими, якими ми є. Запам’ятайте це і почніть жити.

Отримуйте задоволення від того, що ви робите. Полюбіть ту справу, якою ви займаєтеся щодня, інакше ваше життя перетвориться на сіру рутину. Займайтеся лише тим, що змушує вас посміхатися. Без любові до тієї роботи, якою ви займаєтеся, навіть при великих грошах, життя з часом наповниться порожнечею, яку ви не зможете вигнати з себе.

Шукайте у всьому хоч трішки доброти. Ми йдемо і спотикаємося. Відбувається це постійно і нічого з цим не поробиш. Не плачте, а вставайте, посміхніться, йдіть далі. Навіть найчорніша ніч має свій фінал… І буде світанок… Головне дочекайся його.

Відпустіть своє минуле. Відпустіть його. Не тримайся за нього. У вас все попереду, було б бажання йти вперед, а сили знайдуться, а тягар минулого лише важкий тягар на ваших плечах.

Просто дихайте. Згадай, коли ви востаннє дихали на повні груди. Давно такого не було. Встаньте, зупиніть свій біг і вдихніть на повні груди. І ви відчуєте крила на своїй спині…

Дізнайтеся щось нове. Не стійте на місці. Киньте минуле і крокуйте уперед. Навчайся того, що вам цікаво, не розмінюйтеся на стереотипи, а обирайте те, що тішить вашу душу і серце.

Подивіться в дзеркало і скажіть як сильно ви любите цю людину навпроти. Якщо ви не любите своє відображення, то ви не любите себе. Полюбіть себе такими, якими ви є. Посміхніться тому дурнику в дзеркалі і він посміхнеться вам у відповідь…

Звертайте увагу на приховані можливості. Люди, які нас оточують завжди були, є і будуть головним стимулом у нашому житті. Але з часом ви розумієте, що бачите день у день одне й те саме обличчя. Погляньте на людину під іншим кутом і ви побачите щось нове в ній і знайдете новий стимул.

Скажіть “так” спонтанним бажанням. Чи давно ви робили щось за першим бажанням… Ні… Все прораховано, все продумано. Нудьга і сірість… Почніть робити спонтанні кроки і світ посміхнеться вам.

Оригінал