10 правил, які допоможуть наблизитися до мрії

Мріяти – це прекрасно, а реалізувати свою мрію ще приємніше. Навіть якщо мрія – купити на дачу сушку для овочів, для сім’ї автомобіль або побудувати будинок на березі моря. Однак не можна домогтися її втілення одними лише надіями та уявою. Потрібно прагнути, робити, помилятися, виправляти помилки, падати і підніматися, працювати і не здаватися. Тільки тоді можна насолодитися смаком здійсненої мрії та відчути блаженство. Це складна робота, але вона гідно винагороджується. Але, як наблизиться до мрії?

Отже, ось 10 правил, які допоможуть наблизитися до мрії:

  1. Ризик завжди виправданий, а ризик заради мрії – подвійно. Успішні люди не бояться ризикувати і в підсумку “п’ють шампанське”.
  2. Ніколи не здавайся. Найскладніший період починається на порозі здійснення бажань, і, на жаль, багато хто ламається саме на ньому, навіть не підозрюючи, наскільки близько вони підійшли до мрії.
  3. Кращого часу, ніж зараз, для реалізації мрії потім може й не бути. Не можна чекати, поки зірки вишикуються в правильне положення, випаде потрібна масть карт або обставини “покажуть зелене світло”. Дійте сьогодні, зараз. І, як то кажуть, увесь всесвіт посприяє виконанню бажання.
  4. Скільки разів ви чули про те, що думка матеріальна? То може досить скептично розмірковувати з цього приводу, а спробувати використати свої думки для втілення мрії?
  5. Мудрі люди кажуть, що краще зробити щось і шкодувати, ніж упустити щось і потім кусати лікті. Потрібно скористатися кожним шансом, навіть якщо більшість із них виявляться програшними. Все одно випаде один, який приведе вас до вершини.
  6. Підбадьорюйте себе тим, що все в цьому світі – чиясь реалізована мрія. Усі вони збулися, то чому ваша мрія не має права на існування та реалізацію?!
  7. Потрібно не пробувати, а робити. Впевнено, цілеспрямовано, відкинуто. Як то кажуть, хто хоче, той шукає можливості, хто не хоче – причину. Не потрібно аналізувати, чому мрія недосяжна, потрібно хоч маленькими, але кроками впевнено йти до неї.
  8. Головне – мета. Скільки б можливостей у вас не було, мрія не здійсниться, якщо немає конкретної мети її реалізувати.
  9. Не бійтеся поразок. Вони існують лише для того, щоб направити вас у правильне русло, а не збити зі шляху.
  10. Якщо мрія збувається, то обов’язково з “бонусом”. Пам’ятайте, що всі ваші зусилля повернуться сторицею. Нехай це буде додатковим стимулом у гонитві за мрією.

Оригінал