10 речей, які ви дізнаєтеся, якщо вас виховає сильна мати

Ви пізнаєте цінність незалежності. Вам не потрібен чоловік, щоб врятувати вас, або хтось, щоб піклуватися про вас, ви на власному прикладі дізнаєтеся, що здатні жити повноцінним і щасливим життям без необхідності ділити його з кимось іншим. Ви дізнаєтеся, що можете будувати дім, виховувати дітей, готувати їжу і мити посуд, і при цьому мати процвітаючу кар’єру. Ви практично вчитеся бути супер-жінкою.

Ви дізнаєтесь, що таке безумовна любов. Ви бачили, як ваша мама жертвувала своїм часом, здоров’ям і молодістю заради вас і ваших братів і сестер, але вона ніколи не скаржилася і не зловтішалася про те, як багато вона страждає або як багато вона робить. На її обличчі завжди була посмішка, і вона з радістю віддавала все більше і більше себе. Вона навчила вас, як виглядає безкорислива і безумовна любов, і ви знаєте, що більше ніде не знайдете такої любові.

Ви вчитеся любити себе. Ви вчитеся відмовлятися від речей, які не призначені для вас, ви вчитеся йти вперед, навіть коли весь світ проти вас, і ви вчитеся вірити в себе, коли всі в вас сумніваються. Ви дізнаєтеся, що погані оцінки, розбите серце і невдачі не визначають вас, а те, як ви відновлюєтеся після всіх невдач і як наполегливо боретеся за життя, якого ви хочете.

Ви дізнаєтеся, що можете бути і сильною, і м’якою. Сильні матері зазвичай дуже чутливі, вони просто краще це приховують, але ви бачили, як ваша мама тихо плакала над вашим болем, або не спала всю ніч, піклуючись про вас, коли ви хворіли, або ночами не могла заснути, тому що вас щось турбувало. Те, як вона обіймає вас, коли вам сумно, демонструє незрівнянне співчуття і ніжність, а іноді в тихому куточку ви бачили, як вона проливає кілька сліз.

Ви дізнаєтесь, що бути жінкою нелегко. Ви дізнаєтеся, що ваша думка не буде врахована, що до вас будуть ставитися несерйозно, коли ви говорите серйозно, але ви також дізнаєтеся, що ви можете виділитися в натовпі і змусити всіх прислухатися до вашого голосу і прийняти ваші ідеї. Ви зрозумієте, що те, що вас не вбиває, робить вас сильнішими.

Ви навчитеся ніколи не озиратися назад. Ви вчитеся відпускати всі “що, якби” і “могло б бути”. Ви вчитеся не озиратися назад і не дивуватися, чому життя перевернулося догори дриґом. Ви просто продовжуєте дивитися вперед і дозволяєте минулому викупити себе. Ви дізнаєтеся, що все, що сталося, привело вас туди, де ви є, навіть якщо це не те, про що ви коли-небудь мріяли.

Ви дізнаєтеся про важливість терпіння і віри. Ви дізнаєтеся, що Бог піклується про вас і вашу боротьбу, що все зрештою буде добре. Бурі пройдуть, а завтра буде новий день. Ви вчитеся бути терплячими до життя, терплячими до часу, терплячими до успіху і терплячими до проблем. Ви дізнаєтеся, що терпіння – це сила.

Ви вчитеся створювати своє власне щастя. Ви можете знайти щастя у важкому житті. Ви все одно можете бути щасливими, навіть якщо несете на своїх плечах тягар світу. Моя мама навчила мене, що я завжди можу знайти щось, чому можна посміхнутися, варто лише придивитися уважніше.

Ви дізнаєтеся, що вона все ще знає про любов більше, ніж ви. Навіть коли вас розділяє кілька поколінь, навіть якщо вам не подобається її любовний вибір, якщо вона не схвалює когось, вам краще прислухатися до неї. Вона знає, що говорить; мало того, вона не хоче бачити, як вам розбивають серце. Як би мені не хотілося це визнавати, але вона завжди була права.

Ви вчитеся бути хорошою матір’ю. Вас виховувала мама, яка показала вам, як по-справжньому піклуватися про сім’ю, яка показала вам, що важка праця приносить свої плоди, яка показала вам, що ви можете любити когось беззастережно. Вона показала вам, як бути захищеним, люблячим, добрим, співчутливим, сильним і стійким. Вона подавала приклад, і знаєте ви про це чи ні, але крок за кроком ви йдете її слідами.

Оригінал. Переклад Журнал Думок.