6 порад, як зробити щасливим сьогоднішній день

“Людина сама творець свого щастя” і “Не відкладай на завтра те, що можна зробити сьогодні” – заїжджені приказки, які зустрічаються у різних народів нашої планети. Беручи їх на замітку щоранку, можна прикрасити черговий день і зробити його по-справжньому щасливим.

Отже, 6 порад, як зробити щасливим сьогоднішній день:

Приведіть себе до ладу. Нехай це займе не більше пів години, але вийти з дому ви маєте абсолютно впевненим у собі. Ваш вигляд має бути бездоганним, а на обличчі сяяти посмішка.

Спробуйте саме сьогодні щось нове для себе: нову страву, нову розвагу, знайомство з новою людиною, нову книжку на тему, що не цікавила вас раніше. Відкрийте для себе нові горизонти.

Забороніть собі на один день перегляд телевізора і сидіння за комп’ютером. Відкрийте для себе інше сприйняття світу. Спостерігайте за природою, за життям міста, за обличчями людей, що проходять повз. Просто милуйтеся світом. Багато моментів, які ви не помічали в буденній метушні, відкриються вам зовсім по-новому.

Зателефонуйте людям, яким ви давно збиралися зателефонувати, але так і не зробили цього. Зателефонуйте їм просто так і поговоріть про щось хороше. Подаруйте позитивні емоції вашим друзям, родичам, з якими ви давно не бачилися, але яким буде приємно почути ваш голос.

Саме сьогодні допоможіть тому, хто потребує чогось більше за вас. Зберіть непотрібні вам речі чи книжки та віддайте в соціальний притулок. Купіть пакет іграшок і відправте в дитячий будинок. Переведіть на рахунок нехай і невелику суму грошей для людини, яка потрапила в біду. Не бійтеся робити добро. Воно обов’язково повернеться до вас!

Почніть сьогодні саме те, що ви так довго відкладали (ремонт, новий проєкт, перестановку в будинку, нову освіту). Нехай ви тільки дізнаєтеся ціну фарби або шпалер, визначите тільки сферу подальшої вашої освіти або напишете лише один рядок для проєкту – але це буде старт вашого починання, а сьогоднішній день запам’ятається як день початку нового етапу вашого життя.

Оригінал