6 смішних афоризмів, які зрозуміють тільки мудрі жінки

Гумор рятує в будь-які часи. Це чудовий спосіб розрядити обстановку і поліпшити загальне сприйняття ситуації. Здатність сміятися над собою і знаходити веселі моменти в повсякденному житті робить його легшим і приємнішим. Гумор здатний зближувати людей, створювати позитивне спілкування і допомагати долати труднощі. Важливо пам’ятати, що дар гумору – справжній подарунок!

Про те, як треба йти

Я йшла впевненою ходою, з таким упевненим обличчям… Що ті, що послали, просили взяти і їх із собою!

У філософа Ніцше є есе на тему про те, яке це важке мистецтво – піти вчасно – зі сцени, з роботи, від чоловіка… Інтуїтивно відчути, що етап пройдено до кінця, місію виконано.

Багато жінок переживають розставання недозволено довго: хтось плаче ночами роками, хтось будує підступи. Омар Хайям писав:

Життю соромно за тих, хто сидить і сумує,
Хто не пам’ятає втіх, не прощає образ…
Немає нічого кращого для жінки, ніж усмішка і легка хода.

Про те, як швидко летить час

Як тільки мама вирішує, що може дозволити собі трохи відпочити, вона стає бабусею.

Краще й не скажеш! Але не всі жінки готові до цього.

Щоправда, з підвищенням пенсійного віку епоха справжніх бабусь добігає кінця. Не буде ніяких баб Нюр, баб Маш і баб Жень. Будуть нестаріючі, ділові, захоплені Анни, Марії, Євгенії. Добре це чи погано – покаже час.

Про те, що потрібно для щастя

– Я найщасливіша людина на землі!
– Закохалася?
– Ні, виспалася.

Ще 15 років тому глянцеві журнали запевняли нас, жінок, що для повноти картини щасливого життя нам потрібно щонайменше чотири чоловіки, невеличка іномарка для мобільності та незалежності, і туфлі від Джиммі Чу.

Тепер нас запевняють, що головне – це безтурботний сон, спокій духу і розвиток особистості. Мені такий підхід до душі, і не завжди кількість дорівнює якості. Іноді й однією не погано.

Що найважливіше в жінці

З родзинкою мають бути булки. Із загадками – дитячі книжки. А жінка має бути з мізками.

Ось він – той стрижень, на який може спертися кожна з нас.

Інтернетом гуляє жарт про те, як уміло користуватися мізками для тих, хто ще не розібрався в дрібному шрифті інструкції:

Іноді, коли я дуже сильно хочу заміж, я вдягаю халат, капці, накручую бігуді та йду варити борщ. Через годину мене “відпускає”.

Чому жінки сильніші за чоловіків

Жінка під час чищення зубів встигає вимити раковину, мильницю, протерти кран і вимикач світла. А чоловік думає, що вони не брудняться.

Дуже модне нині слово – “багатозадачність”. Найкращі китайські інженери ламають голову над тим, як підвищити продуктивність смартфонів. Щоб вони і дзвонили, і фотографували, і музику виробляли, і ще зі 101 функцією справлялися.

Їм варто звернути увагу на жінок, які вміють здобувати освіту без відриву від виробництва, народжувати, не відходячи від справ, наводити марафет біля верстата і залишатися в курсі всіх подій. При цьому стежити за модою, поставою, своїм чоловіком і дітьми.

Оригінал