7 дивовижних фактів про те, як повний місяць впливає на ваш розум і настрій

Ви коли-небудь ловили себе на думці, що повний місяць загадковим чином впливає на настрій? Ми не кажемо, що ви перевертень, але багато хто часто зізнається, що під місячним сяйвом відчуває себе задумливим і намагається не забувати про віковічне зачарування місяцем.

Тож давайте дізнаємося про міф і таємницю того, як він впливає на поведінку та емоції.

Сама наука, можливо, не підтверджує це безпосередньо, але багато людей кажуть, що повний місяць впливає на настрій духовно. У цій статті ми розглянемо сім ефектів повного місяця на емоції, поведінку та психічне здоров’я.

Але перш ніж зануритися в місячні вібрації і з’ясувати, як Місяць впливає на нас духовно і, можливо, маніпулює нашими емоціями, потрібно дізнатися більше про те, що його викликає.

Чому повний місяць впливає на настрій і поведінку?

Існують різні теорії, які змушують людей вірити, що повний місяць впливає на настрій. Одна з них припускає, що гравітаційне тяжіння Місяця до земної води може непомітно впливати на кількість води в нашому організмі, тим самим впливаючи на наш настрій.

Інший вплив повного місяця на зміну настрою може бути пов’язаний з порушенням сну, спричиненим високою яскравістю Місяця під час повного місяця.

Культурні впливи додають свій внесок: історичні асоціації та фольклор формують те, як люди сприймають повний місяць. Хоча ці фактори ще не доведені беззаперечно, вони пропонують цікаві пояснення того, чому існує зв’язок між повним місяцем і психічним здоров’ям.

7 ефектів повного місяця на емоції та поведінку

1. Енергійні ночі

Багато людей стверджують, що в повний місяць вони отримують більше енергії. Дехто каже, що це схоже на гравітаційне тяжіння Місяця, яке викликає припливи у водоймах. Хоча наука цього не підтверджує, відомо, що багато людей відчувають себе більш енергійними під час цієї місячної фази.

2. Сонні сюрпризи

З іншого боку, є люди, які кажуть, що не можуть добре спати через повний місяць: або взагалі не можуть заснути, або бачать сни, які здаються занадто реальними, або відчувають себе неспокійно в ліжку.

І хоча думки науковців щодо цього розділилися, такі історії нікуди не поділися, що свідчить про те, що Місяць може бути підступним порушником сну.

3. Емоційні американські гірки

Зв’язок між сильними почуттями та повним місяцем був виявлений і раніше. Він посилює емоції, тому робить нас дещо сприйнятливими як до хорошого, так і до поганого.

Дослідження обмежені, але культурні та психологічні асоціації з повним місяцем можуть викликати реакцію плацебо для посилення емоцій.

4. Міфи про перепади настрою

Казки про перевертнів, які змінюють настрій під час фазового циклу, є деякими алюзіями, які люди роблять щодо впливу Місяця на емоційність людини. Хоча ці твердження не мають достатнього наукового підтвердження, культурні впливи на те, що ми відчуваємо, залишаються сильними.

5. Творчість під місячним світлом:

Інші стверджують, що їхні творчі сили найбільше проявляються в ті ночі, коли Місяць є повним. Саме такі види мистецтва, як письмо, живопис і т.д., здавалося б, здатні набувати особливого розквіту. Доказів цьому небагато, але віра у вплив Місяця на творчість може стати каталізатором до величі.

6. Місячне світло для стосунків:

Під час повного місяця можуть посилюватися романтичні почуття і збільшуватися соціальна взаємодія. Деякі люди кажуть, що в цей час вони відчувають більшу прив’язаність або більше сваряться. Однак, хоча конкретних наукових доказів немає, вплив культурних вірувань на стосунки дуже цікавий.

7. Віддзеркалення в місячних променях:

Вам цікаво, як місяць впливає на нас духовно? Ну, для багатьох це час, коли вони занурюються у власні думки під світлом повного місяця.

Яскравість місяця не тільки освітлює наше оточення, але й нас самих. Ця рефлексивність може призвести до підвищеної уважності до настрою і прагнення до особистісного зростання.

Хоча наука не може кричати з дахів про вплив повного місяця на настрій, культурний і психологічний вплив не можна ігнорувати.

Незалежно від того, чи це ефект плацебо, ментальне навіювання або легкий місячний тиск, все ще є ті, хто вірить у вплив повного місяця на емоції.

Таємниця повного місяця все ще зберігається, оскільки ми намагаємося знайти баланс між наукою і релігією, що змушує нас замислитися, чи існує якийсь зв’язок між небесними тілами і нашим власним життям.

Оригінал. Переклад Журнал Думок.