7 ознак непотрібності: чоловік часто їх демонструє, коли знецінює жінку

Зміни в поведінці партнера можуть бути пов’язані з проблемами на роботі або турботою про рідних, і якщо почуття в парі взаємні, тимчасові труднощі не повинні призводити до розриву стосунків. Однак іноді чоловік може втратити інтерес до своєї супутниці і з якоїсь причини не наважується поставити крапку в стосунках.

Якщо жінка продовжує залишатися в таких стосунках, то вона починає втрачати себе. У цій статті я розповім про 7 ознак, які можуть свідчити про те, що ви не потрібні партнеру.

1. Відсутність ініціативи.

Чоловік не ініціює зустрічі, не передзвонює, не дає планів на спільний відпочинок. Жінка влаштовує побачення, пропонує сценарії проведення вихідних, а партнер погоджується, якщо йому це зручно і не суперечить його планам.

2. Байдужість до захоплень своєї супутниці.

Чоловік не тільки не питає про хобі своєї партнерки, але навіть не дає їй можливості розповісти про свої заняття. Якщо жінка намагається щось сказати, то партнер може різко перервати розмову або навіть заявити, що йому це нецікаво. При цьому він може висловлювати невдоволення, якщо жінка не бажає говорити з ним про його улюблені теми.

3. Груба поведінка.

Супутник не соромиться висловлюватися нецензурними словами або принизливими порівняннями при виникненні конфлікту.

4. Загравання з іншими жінками.

Чоловік може в присутності своєї супутниці обійняти її подругу або зробити до неї нескромну пропозицію. Він не звертає уваги на незадоволені погляди й образу своєї партнерки, а навпаки може розповідати про свої флірти з колегами або іншими жінками.

5. Відмова в допомозі та підтримці.

Чоловік не забирає в дами важкі сумки, байдуже спостерігає за тим, як вона намагається перемістити масивний предмет. Він спокійно реагує на те, що його супутницю ображають або не оплакує, коли вона засмучена.

6. Критика партнерки при сторонніх.

Партнер може говорити критично в присутності друзів або знайомих про методи прання, прибирання або готування жінки. Він може висловлюватися саркастично або перебільшувати її промахи та огріхи, а також навіть висловлювати сумніви в освіченості своєї партнерки.

7. Безпідставні наїзди.

Чоловік може часто говорити фрази на кшталт: “Через тебе так і не вийшло”, “Ти весь час заважаєш мені”. Таким чином, партнер намагається показати, що причиною його проблем є саме його супутниця. Він не вибачається, коли стає очевидним, що такі звинувачення не обґрунтовані.

Якщо ви помітили ці ознаки в поведінці свого партнера, то це може свідчити про те, що ви йому не потрібні. При цьому, якщо ви продовжуєте наполягати на підтримці стосунків, то ви можете почати втрачати саму себе.

Оригінал