7 ознак, що самотність та відмова від побачень – це саме те, що вам зараз потрібно

Бути самотнім нелегко — незалежно від того, скільки вам років, люди завжди запитують: “Ти з кимось зустрічаєшся?” або ”Чи знайшов ти останнім часом когось особливого?”. Суспільство часто вважає, що щось не так, якщо у вас немає стосунків. Багато хто також вважає, що всі хочуть бути в парі або одружуватися.

Але правда в тому, що самотність може бути корисною і здоровою з багатьох причин. Так, іноді це може бути самотність, але це також може бути способом відчути себе сильним та зцілитися.

Ось сім ознак того, що самотність — це те, що вам потрібно в цей момент:

Ви тільки що вийшли зі стосунків

Занадто швидкий перехід від одних стосунків до інших може не дати вам часу оговтатися від недавнього розриву. Неважливо, чи були ви ініціатором розриву, чи ні, — деяке зцілення може бути дуже корисним. Дозвольте собі подумати про те, чого вас навчили минулі стосунки. Ви зможете зрозуміти, чого ви хочете (і чого не хочете) у партнері.

Ви перебуваєте на перехідному етапі свого життя

Життя не завжди йде гладко, і це абсолютно нормально. Якщо ви переживаєте серйозні зміни, такі як нова робота, переїзд або повернення до своїх інтересів, самотність дозволить вам повністю зосередитися на цих змінах, не переймаючись потребами іншої людини. Це як можливість дихати та розвиватися тільки для себе.

Ви звикли постійно зациклюватися на партнері

Ви завжди були чиїмось партнером, скільки себе пам’ятаєте? Перерва у побаченнях може дати вам шанс знайти себе наново. Це все одно що натиснути кнопку “Оновити” у своєму особистісному зростанні та згадати про свої особливі мрії та цілі.

Ви злитесь через побачення

Побачення не повинні бути проблемою чи битвою. Якщо навіть думки про побачення змушують вас почуватися незручно чи злитися, це нормально — зробіть перерву. Направте цю енергію на те, що робить вас щасливим, доки ви не відчуєте, що готові спробувати ще раз піти на побачення з більш позитивним настроєм.

Ви зустрічаєтеся тільки для того, щоб змусити колишнього ревнувати

Дурні ігри на побаченнях зазвичай ні до чого хорошого не призводять. Якщо ви зустрічаєтеся тільки для того, щоб змусити колишнього ревнувати чи помститися йому, краще зупинитися та взяти перепочинок. Ваше щастя не повинно залежати від того, як хтось відреагує. Самотність дозволяє зосередитися на своєму добробуті та уникнути негативу.

Ви погано ставитеся до потенційних партнерів

Іноді варто поставити побачення на паузу. Якщо ви вважаєте, що у відносинах ви не викладаєтесь на повну, можливо, настав час зосередитися на собі. Самотність дозволить вам попрацювати над своїм емоційним станом і навчитися ставитися до інших з добротою, коли ви будете готові до цього.

Ви зосереджені на особистісному зростанні та самопізнанні

Іноді найкраща компанія — це ви самі. Якщо ви знаходитесь на етапі самопізнання, особистісного зростання і гонитви за мрією, самотність може бути благословенням. Це дозволить вам вільно дослідити свої пристрасті та амбіції, не відволікаючись ні на що, що призведе до того, що ви станете сильнішими та більш реалізованими.

Джерело