Алюмінієва фольга проти спеки: простий спосіб знизити температуру у квартирі

Коли стовпчик термометра наближається до тридцяти, на тортури перетворюється не тільки прогулянка вулицею, а й відпочинок у власній квартирі. Як швидко охолодити своє житло і не дати кімнатам знову нагрітися, якщо немає кондиціонера? Ви здивуєтеся, але рішення можна знайти у вашій кухонній шафці. Розповідаємо, як можна ефективно знизити температуру вдома за допомогою дешевої харчової фольги.

Мало хто знає, але харчова фольга може бути корисною не тільки для приготування улюблених страв. Цей популярний на кухні аксесуар має і безліч інших практичних застосувань. Спробуйте скористатися фольгою у спекотну погоду, як у цьому лайфхаку, і ось побачите, ваше перебування вдома стане комфортнішим.

Як знизити температуру в кімнаті без кондиціонера? Візьміть алюмінієву фольгу

Трюк з алюмінієвою фольгою — один із найпростіших способів знизити температуру в кімнаті з невеликими витратами і зусиллями. У цьому простому лайфхаку варто просто наклеїти її на вікна. Спочатку ретельно вимийте і висушіть вікна, потім приклейте до них фольгу за допомогою скотчу. Важливо не переплутати сторони. Клейте фольгу матовою стороною всередину кімнати. Цей простий трюк працює як і професійна УФ-фольга. Він ефективно заблокує сонячне проміння і не дозволить кімнатам сильно нагріватися.

Як поліпшити ефект із застосуванням фольги?

Якщо ви хочете, щоб у вашій квартирі було ще прохолодніше, крім наклеювання фольги варто зробити ще один важливий крок. Увечері, коли температура впаде, відкрийте вікна і ретельно провітріть кожну кімнату, а потім закрийте їх до сходу сонця. Таким чином ви запобіжите потраплянню теплішого повітря в житло, а наклеєна на вікна фольга ефективно захистить кімнати від перегріву. Якщо у вас вдома є вентилятор, то ви можете зробити саморобний “кондиціонер”. Поставте перед вентилятором миску з кубиками льоду. Миттєвий охолоджувальний ефект гарантовано.

Джерело