Бабуся-єврейка дала мені 10 мудрих порад. Давати людям 3 шанси, не завжди бути хорошою і не тільки…

Бабуся-єврейка дала мені десять порад, які допомогли мені змінити ставлення до друзів, чоловіків та й до життя в цілому. Сподіваюся, що вам допоможе її мудрість. Далі я перерахую всі поради бабусі.

Не ганяйся за принцами. Бабуся казала, що справжніх принців дуже мало, і вони люблять лише себе. Вони оцінюють лише зовнішню красу, не цікавлячись характером, душею. Тому, вона говорила, знайди собі простого, але освіченого хлопчика, який поважатиме та любитиме тебе.

Тримайся подалі від палких хлопців! Також треба остерігатися пристрасних чоловіків. Незважаючи на те, що вони такі добрі, вони приносять у життя дівчат неприємності та нещастя. Як говорила бабуся, полум’я їхніх емоцій має руйнівну дію.

Не роби поспішних висновків. Ніколи не роби поспішних висновків та не приймай поспішних рішень. Бабуся говорила, що спочатку треба розслабитися, послухати музику, посміятися, з’їсти щось смачне, а потім уже ухвалювати рішення.

Не слухай поганих слів. Навколишні кажуть погані речі? Відгородися від них, не дозволяй їм впливати на тебе. Подібне люди роблять лише із заздрістю.

Не вступай у дурні суперечки. Бабуся радила мені ніколи не вплутуватися в дурні суперечки з приводу релігії, рівноправності статей та політики. Тому що ніколи не знаєш чим закінчиться дискусія.

Не бійся ворогів. Бабуся казала, щоб я не боялася ворогів. Вони потрібні тому, що вони можуть мотивувати мене! Швидше треба боятися друзів, які можуть обдурити та підставити.

Будь терплячою, умій чекати! Також бабуся завжди повторювала, щоб я вчилася чекати. Оскільки час дає багато відповідей.

Давай людям 3 шанси. Бабуся говорила, щоб я завжди намагалася дати щонайменше три шанси одній людині. Таким чином, я даю можливість не тільки цій людині, а й собі. Так я даю собі шанс не втратити щось важливе. Але якщо людина використовує три шанси даремно, то з нею потрібно обов’язково попрощатися.

Будь мудрою, знай собі ціну. Бабуся казала, щоб я знала собі ціну, але не була зарозумілою. Тому що кожна людина повинна вміти гідно вибачитись перед тим, кого образила.

Не будь завжди доброю. Також не завжди треба бути добрю, бо добро — це дуже суб’єктивне поняття. Мудра бабуся казала, щоб я завжди була справедливою людиною, яка об’єктивно оцінює ситуацію.

Оригінал