Духовні настанови, як пережити травневий ретроградний Меркурій: поради для вашого знака Зодіаку

Ви боретеся з наслідками ретроградного Меркурія? Наші поради для кожного знаку зодіаку допоможуть вам пом’якшити удар і отримати максимум користі від травня!

Тож перш ніж ми почнемо, давайте подивимось на теми, про які піде мова:

  • Що таке духовний наставник?
  • Як духовні настанови можуть допомогти?
  • Духовні настанови для 12 знаків зодіаку

Що таке духовні настанови?

Духовні настанови – це послання, які ми можемо отримати від Великого Духа, наших ангелів-хранителів, архангелів, духів наших предків, нашого вищого “я” та всіх інших членів сім’ї душі, які завжди наглядають за нами.

Наша доля та виклики не є невідомими для них, і вони завжди намагаються надіслати нам духовні настанови, знаки, синхронії, попередження та підтвердження, видіння, пророчі сни тощо.

Ми часто отримуємо їхні послання через пір’я, синхронні спостереження за певними тваринами, монети, числа, що повторюються, тощо.

Ми завжди можемо молитися до них про їхні настанови, і вони обов’язково прийдуть. Якщо ви хочете зв’язатися зі своєю духовною командою, ви можете спробувати медитацію для духовного наставництва.

Однак не всі розуміють, що таке духовні настанови, яке їх значення та як правильно їх отримати. Ось чому ми пропонуємо вам духовні настанови для вас, засновані на вашому знаку зодіаку.

Ваші настановчі послання на травень 2023 року, засновані на вашому знаку Зодіаку

Тепер, коли ви зрозуміли, що таке духовне наставництво, а також значення і важливість духовного наставництва в нашому житті, давайте перейдемо до вашого послання:

Овен

Що б ви не робили, Овни, робіть це з любов’ю. Звичайно, травень буде випробовувати ваше терпіння всіма можливими способами, а опір і невдачі можуть змусити вас почуватися пригніченими. Але НЕ РЕАГУЙТЕ!

Ваші настанови підказують, що якщо ви будете діяти з любов’ю, розумінням і співчуттям, а також наберетеся трохи терпіння, то зможете відповісти (а не реагувати) на свої виклики найбільш ефективним чином.

Згідно з вашим духовним керівництвом на травень, якщо ви відчуваєте гнів або спокусу висловити комусь свою думку, зробіть глибокий вдих і зробіть крок назад.

Творче вирішення проблем і тактовність допоможуть вам подолати всі труднощі. Пам’ятайте, що на мед можна зловити більше мух, ніж на оцет.

Тому пропонуйте любов, співчуття і доброту, навіть коли це викликано, і всі ваші проблеми будуть вирішуватися поступово.

Телець

Тельці, вам потрібно змусити своє его замовкнути, щоб ви могли прислухатися до тихого голосу своєї інтуїції. Інтуїція ніколи не кричить. Це робить невпевненість. Ваша інтуїція – це той м’який голос, який завжди веде вас. Але ви не можете прислухатися до нього через своє его.

Егоїстичні думки часто кричать вголос, тримаючи вас у пастці почуття невпевненості: про ваші стосунки, кар’єру і ваше майбутнє.

І ваш духовний наставник на травень попросить вас більше покладатися на свою інтуїцію при прийнятті важливих рішень, чи то в питаннях стосунків, чи то у фінансовому виборі.

Відпустіть свою невпевненість і довіртеся своїй інтуїтивній силі, якщо хочете отримати максимум від майбутнього місяця.

Близнюки

Близнюки, ваші настанови на травень просять вас взяти тайм-аут! У наступному місяці вам настійно рекомендується усамітнення.

Згідно з вашими посланнями, ваші емоції будуть зашкалювати, і вам знадобиться тайм-аут, щоб впоратися з переповнюючими вас почуттями.

Вам потрібно буде проаналізувати певні сфери вашого життя, які приносять вам незадоволення і відчуття безсилля.

Під час цієї тихої інтермедії ви зможете проаналізувати ці ситуації, подумати про стратегічні шляхи успішного управління ними, а також розвинути більш позитивне та енергійне ставлення до життя.

Ви також можете розвинути почуття вдячності за даровані вам благословення і подумати про те, як ви можете їх максимально використати.

Порада: Практика медитації для духовного керівництва може допомогти вам більше, ніж ви можете собі уявити! Вона може допомогти вам заспокоїтися і заспокоїти ваш неспокій.

Рак

Згідно з вашими посланнями, Раки, вам доведеться знайти в собі мужність, щоб залишити або відпустити щось і шукати нові можливості.

Так, це буде нелегко, але ваше божественне керівництво запевняє вас, що як тільки ви це зробите, Всесвіт винагородить вас чимось більшим, ніж ви очікували.

І найголовніше, відпустити щось не завжди означає Кінець. Це може бути тимчасова пауза, антракт, якщо хочете!

Іноді, коли щось просто не вписується, ми не повинні намагатися змусити його вписатися. Замість того, щоб гнатися за чимось, ви повинні відпустити і досліджувати більш зелені пасовиська.

І поки ви зосереджуєтесь на собі та своєму достатку і починаєте вібрувати вище з упевненістю та любов’ю до себе, те, що ви відпустили, може притягнутися до вас назад.

Повторіть: те, що я шукаю, також шукає мене!

Лев

Зверніть увагу, Леви, це важливо! Згідно з вашими посланнями, можна побачити швидку зміну сценарію.

Зміна буде настільки раптовою і несподіваною, що ви, можливо, навіть не повірите, що вона реальна, але чарівним чином вона перетворить вашу похмуру реальність тривоги, втрат, поразок і важких кармічних уроків.

До вас наближається дуже швидкий енергетичний зсув. Це може статися через інформацію, яку вам відкриють, через сповідь, яку вам зроблять, або через будь-яке спілкування, яке вам запропонують, але воно закрутить для вас колеса.

І кінцевий результат буде цілком задовільним для вас: мирне вирішення, з’ясування непорозуміння або відновлення справедливості.

Єдина духовна настанова, яку вам потрібно мати на увазі, – це пам’ятати про те, щоб бути витонченим і лагідним до себе, маючи справу з вашими невдачами.

Найтемніше перед світанком, і в цей час ви повинні поводитися з гідністю і самовладанням, щоб зустріти новий день з елегантністю.

Діва

Згідно з вашими настановами, Діви, ваш вибір зробить або зруйнує вашу долю в наступному місяці. Вам буде представлено безліч варіантів, але не всі запропоновані варіанти принесуть вам бажані результати.

Ваш духовний наставник на травень пророкує, що рішення, які ви приймете, матимуть потенціал, щоб вивести вас з неприємностей у більш спокійні води, за умови, що ці рішення узгоджуються з вашою інтуїцією і автентичністю.

Тому не поспішайте приймати рішення і не дозволяйте емоціям впливати на ваші рішення.

Пам’ятайте, що життя – це вибір, як реагувати на конфлікт у стосунках чи підписувати нову ділову угоду, і те, як ми робимо цей вибір, визначає наше майбутнє.

Терези

Судячи з ваших настанов, Терези, наступний місяць буде непростим. Він принесе результати ваших минулих дій, які не дуже узгоджувалися з вашим вищим “я”.

Кармічна відплата буде важкою і з нею буде важко впоратися. Ваші послання, отримані через канали, свідчать про те, що, хоча вони можуть допомогти вам, якщо ви зосередите свою енергію на кар’єрі та соціальному житті, це буде лише тимчасовим полегшенням.

Можливо, вам не захочеться борознити каламутну воду і заглиблюватися в глибоку духовну діяльність, але це саме те, що вам потрібно буде зробити.

Якщо ви хочете відчути справжнє стійке щастя, вам доведеться припинити шукати швидких рішень або наклеювати духовні пластирі на питання, які потребують серйозного самоаналізу і зміни ставлення з вашого боку.

Скорпіон

Скорпіон, тонке балансування – це все, що вам потрібно, щоб пережити наступний місяць.

Вам доведеться збалансувати соціальне і сімейне життя, емоції і логіку, витрати і заробіток, імпульсивність і розсудливість, его і самоповагу.

Згідно з вашим божественним керівництвом, події навколо вас можуть бути непередбачуваними і складними для розуміння, але якщо ви зможете зберегти рівновагу, ви зможете пережити наступний місяць з мінімальними втратами.

Якщо ви практикуєте медитацію для духовного керівництва, це допоможе вам зберегти контроль над собою і над обставинами, що склалися.

Стрілець

Стрільці, покладайтеся на свою гостроту розуму і гостроту почуттів, плануючи наступний місяць. Хоча може здатися контрпродуктивним надавати пріоритет інтелекту в питаннях стосунків, прислухаючись до свого логічного внутрішнього голосу, ви можете просто врятувати ситуацію.

Згідно з вашими духовними настановами, наступного місяця ви можете відчути спокусу зірватися або гірко відреагувати на кілька випадків, як на роботі, так і в особистому житті.

Якщо ви зробите це, то можете зазнати величезних втрат у проєктах, завданнях, просуванні по службі та стосунках.

Однак, якщо ви зрозумієте делікатність ситуації і замість того, щоб реагувати, використаєте свій здоровий глузд і розсудливість, щоб впоратися з нею, ви неодмінно отримаєте вигоду.

Козоріг

Козороги, для вас настає новий початок, і це буде пристрасний початок чогось дуже важливого для вас. Можливо, ви відновите стосунки з партнером або почнете працювати на новій посаді.

Що б це не було, ваш духовний наставник на травень підказує, що цей новий початок принесе вам багато задоволення, щастя і радості.

Якщо певні речі більше не працюють, можна знайти нове рішення. Якщо ви відчуваєте перенасичення поточною роботою, ви можете почати шукати нові варіанти або подумати про те, щоб зайнятися чимось самостійно.

Ваші стосунки можуть стати глибшими і міцнішими, якщо ви підійдете до них з новим відчуттям мети і оптимізмом.

Водолій

Водолії, ситуації повертатимуться на вашу користь, але це також означає, що у ваших стосунках відбудуться значні зміни.

Згідно з отриманими повідомленнями, якщо ви віддалялися або конфліктували з кимось із своїх близьких, то незабаром це зміниться.

Ваша робоча ситуація також зміниться на краще, і ви побачите бажані результати своєї наполегливої праці у вигляді прибутку, зарплати або залучення клієнтів.

Якщо в якійсь сфері вашого життя справи йшли не так, як ви очікували, наступний місяць принесе позитивні зміни в правильному напрямку.

Тож не втрачайте віри в людей, які вас люблять і піклуються про вас, і не опускайте руки.

Риби

Ваше божественне керівництво на травень 2023 року підштовхує вас до нового емоційного початку любові до себе. Ви повинні розвивати здорові стосунки з собою. Це допоможе вам гармонізувати стосунки з іншими людьми.

Можливо, ви захочете почати медитацію для духовного натхнення. Тому що тільки з посиленим почуттям власної гідності та впевненості ви зможете підтримувати щасливі та функціональні стосунки зі своїм партнером, друзями та сім’єю.

Вам доведеться досягти внутрішньої гармонії та рівноваги, і тоді тільки ви зможете сформувати збалансовані стосунки з кимось.

Коли вас підживлює цілеспрямованість і броня впевненості в собі, ви можете вносити корективи, не ставлячи під загрозу свої цінності, бути більш гнучкими, не будучи пристосуванцями, більш відкритими, не будучи довірливими, і більш проактивними, не будучи імпульсивними.

Оригінал. Переклад Журнал Думок.