Корова втекла з ферми, щоб жити зі стадом зубрів

Корова, яка втекла зі своєї ферми і пішла жити до стада зубрів, все ще живе з ними через три місяці.

Молода втікачка втекла минулої осені і, як повідомляється, живе зі стадом гігантських зубрів у польській Біловезькій пущі, недалеко від кордону з Білоруссю.

Нещодавно зроблені фотографії та відео показали, що тварина біжить зі своїми новими компаньйонами, хоча, як видається, на периферії стада.

Її інше забарвлення і значно менший розмір вперше привернули увагу орнітолога Адама Збирита.

Він розповів польському телеканалу TVN24, що спостерігав за групою з близько 50 зубрів у листопаді минулого року.

Спочатку він подумав, що тварина, яка була не на своєму місці, була зубром з мутованим геном – до того, як ближчий огляд показав, що це була французька лімузинська порода корів, популярна порода в Польщі.

Цього тижня її знову помітив біолог Рафал Ковальчик.

“Це молода корова, не надто скоординована з групою. Зубри – це як один організм, а вона виділяється”, – сказав він в інтерв’ю TVN24.

Вчений припустив, що цю тварину, незважаючи на те, що її не бентежить присутність набагато більших нових товаришів, можливо, доведеться відловлювати повторно, перш ніж вона стане достатньо зрілою для розмноження.

Будь-яке гібридне потомство забруднить дику популяцію, але також може існувати ризик для самої корови, оскільки дитинчата зубрів настільки великі, що вона може померти під час пологів, сказав д-р Ковальчик.