Три ознаки того, що Всесвіт намагається захистити вас

1. Плани, яким не судилося збутися.

Чи траплялися у вас дні, коли всі плани руйнувалися? А як щодо тих випадків, коли ви забули невелику (але необхідну) річ у найважливіший момент або затрималися через проблеми з транспортом?

Хоча ці дрібниці можуть розчаровувати (а іноді й ламати плани), це може бути сигналом захисту від Всесвіту, який ви просто не розумієте.

Часом сенс шляхів, якими нас перенаправляє Всесвіт, стає очевидним, і ми розуміємо, чому нам взагалі довелося змінювати плани. Але якщо ви чините опір знакам, ви ніколи не дізнаєтеся, що насправді втратили.

Повірте, що іноді ці затримки необхідні для вашого власного захисту – усвідомлюєте ви це чи ні.

2. Вас кидають без пояснення причин

Імовірно, вам знайомі неприємні відчуття, коли вас кидає людина, яку ви знаєте зовсім недавно. Незалежно від того, чи перестане ваш новий друг відповідати на дзвінки, чи вас раптово починає ігнорувати людина, з якою ви були на кількох побаченнях і все було добре, може здатися, що для цього немає реальної причини. Зрештою, якщо Всесвіт захищає вас від цієї людини, чому він взагалі дозволив зустрітися з нею?

Є дві поширені причини такого втручання. По-перше, ці люди були тимчасовим зв’язком на вашому шляху до зустрічі з кимось, з ким вам судилося мати довгостроковий зв’язок. Можливо, ви ходили на кілька побачень до зустрічі зі своїм партнером. І якби ви все ще були з тією іншою людиною, ви б не зустріли свою справжню пару.

Друга причина в тому, що ви отримали від них урок. Наприклад, ваш короткочасний друг скористався вашою добротою і використав вас. Ці невеликі уроки вчать вас захищати себе від подібних подій у майбутньому.

3. Можливості, які не спрацьовують

Можливо, у вас виникало відчуття, що в якийсь момент життя фортуна була на вашому боці – з’являлася нова можливість, яка здавалася доленосною. Часто Всесвіт дарує нам ці моменти у вигляді професійного зростання, кар’єрних можливостей тощо. У той час вам відчайдушно чогось хотілося і Всесвіт давав вам можливість це випробувати. Але якщо ця можливість у підсумку не спрацювала, подумайте, що Всесвіт, можливо, намагався захистити вас від ваших власних цілей.

Часто ми думаємо, що хочемо чогось, але це не зовсім відповідає тому, хто ми є. Всесвіт досить добрий, він дає нам можливість спробувати, щоб нам згодом не доводилося жити з жалем або невпевненістю.

Згадайте про щось, чого відчайдушно хотіли, але в підсумку зрозуміли, що це вам не підходить. Всесвіт дав вам цей шанс насамперед для того, щоб ви були щасливі там, де ви перебуваєте зараз.

Оригінал