Як використовувати підсвідомість, щоб змінити своє життя

Стаття, яка навчить вас методу роботи з підсвідомістю, який займе всього п’ять хвилин і назавжди змінить ваше життя

Ніколи не лягайте спати без запиту до Вашої підсвідомості

Томас Едісон

Ваша підсвідомість полюбляє працювати, поки Ваше тіло виконує інші легші завдання. Я можу довести це дуже легко, запитавши у Вас, скільки хороших ідей у Вас було під час водіння автомобіля або коли приймали душ? Коли Ви розслаблені, трохи розсіяні, Ваша підсвідомість у цей момент часто перебуває у своїх найкращих проявах.

Використання підсвідомих запитів може:

  • Покращити Вашу мотивацію.
  • Допомогти Вам стати щасливішими.
  • Збільшити Ваше емоційне сприйняття.

Ви помітите поліпшення менш ніж за місяць.

Мій досвід

Моє останнє прохання до підсвідомості було таким: “Дай мені, будь ласка, більше терпіння дорогою на роботу, і нехай мені буде приємно перебувати в машині”.

І протягом місяця я насолоджувався дорогою на роботу.

А нещодавно, моє прохання до підсвідомості було таким: “Дай мені знайти творчі шляхи для зростання мого блогу.”

Я використав цей метод, оскільки він може відправити запит до моєї підсвідомості і зробити так, щоб бажання здійснилося. Цей запит я відправив лише кілька днів тому, але він уже працює. Замість того щоб просити людей у соціальних мережах проголосувати за мій блог, я просто змінив манеру спілкування. Тепер я для кожного є другом, роблю компліменти (якщо тільки вони гідні) і кажу всім, що мені від них колись знадобиться допомога в надсиланні повідомлень для мене. Тепер вони більше готові мені допомагати.

Мислення

Моє мислення змінюється, коли я відправляю підсвідомості певний запит. Я починаю бачити нові повороти, які я ніколи раніше не бачив. Це підсвідоме прохання добре працює не тільки над моїм особистим запитом, а й з навколишнім середовищем, пов’язаним із ним.

3 кроки для надсилання запиту підсвідомості, які займуть лише п’ять хвилин:

  1. Крок: Перед тим, як вимкнути світло, заплющте очі й думайте про своє бажання одну хвилину. Це може бути що завгодно. Я б хотів почати з малого. Я не став би просити, щоб до кінця місяця я став астронавтом. Ваша підсвідомість, звичайно, працює ефективно, але не настільки.
  2. Крок: Уявляйте 2 хвилини, що Ви вже досягли бажаного. Чи то бажання бігати вранці перед роботою, чи то здорове харчування, ви маєте чітко себе візуалізувати в конкретній ситуації. Припустімо, Ви хочете почати бігати перед роботою: уявіть, що Ви встаєте на кілька хвилин раніше, ніж зазвичай, одягаєте спортивний одяг, кросівки і вирушаєте на свіже повітря. Потім Ви починаєте біг, спостерігаючи, як сходить сонце над будівлями, щебечуть птахи, і Ви почуваєтеся добре.
  3. Крок: Витратьте ще дві хвилини, щоб уявити собі відчуття і почуття, під час виконання Вашого бажання. Що Ви відчуваєте, коли повертаєтеся до Ваших дверей після ранкової пробіжки? Прилив сил і бадьорість? Незалежно від того, чого Ви хочете досягти, уявіть, що Ви вже цього досягли і переживаєте всередині себе цю емоцію. Зануртеся в це почуття повністю, і тільки потім ідіть спати, і нехай Ваша підсвідомість робить решту роботи.

Ваша підсвідомість хоче допомогти вам поліпшити ваше життя, ви просто маєте довірити їй свої величезні ресурси й дозволити робити свою справу.

Дія втілює Ваші бажання в життя

Ви не захочете піти бігати після першого запиту в підсвідомість, але спробуйте візуалізувати це почуття бігу перші кілька тижнів. Потім просто почніть здійснення своєї мрії і вийдіть на 5 хвилин на пішу прогулянку. Подібно до перших кроків дитини, біг вранці з часом стане для Вас звичайною справою. Через кілька тижнів, Ви просто почнете бігати. Тепер у Вас є свої емоції і відчуття бігу – це має стимулювати Вас до дії.

Спрямовуючи емоційні імпульси для побудови образу, Ви створюєте мотивацію, яка допоможе Вам досягти бажаного, що принесе щастя.

Оригінал