Жінки, які приносять щастя чоловікові

Для чоловіка головне в житті – знайти свою роботу та свою жінку.


Іноді жінку навіть важливіше знайти; Через неї відкриється призначення чоловіка. І велике щастя – зустріти жінку, яка приносить щастя. Якщо зустріли — не має значення, скільки їй років, чи гарна вона, чи легкий у неї характер; це саме та жінка, яка потрібна чоловікові. І він відразу її впізнає у своєму серці. І покохає.

«Непотоплювана Моллі», Моллі Браун, яка відома своєю мужністю на «Титаніку», що тоне, хотіла в юності вийти заміж за багатого — вона була бідна. Але потім все ж таки вийшла по любові за бідного чоловіка; вона так розсудила — треба постаратися разом розбагатіти! Вона добре постаралася, мабуть, тому що її чоловік відразу знайшов золоту жилу і казково розбагатів.

Агата Крісті вийшла вдруге заміж за молодого археолога; він був молодший на 16 років! Тоді це була небачена справа.

Агата була немолода і не надто красива. Але принесла величезне щастя чоловікові: невідомий археолог розпочав розкопки там, де порадила Агата. І розкопав рештки стародавнього царства! Знайшов багато скарбів; прославився і став забезпеченою людиною, шановним вченим.

А Жозефіна, хоч і зраджувала Наполеону, так благотворно вплинула на його долю, що з простого служника він став імператором і завоював півсвіту. Потім вони розлучилися, і щастя пішло від Наполеона.

Отже, є дружини, які приносять справжнє щастя. Майже всі великі чоловіки мали таких дружин. Головне — знайти свою жінку і якнайшвидше одружитися з нею. І копати там, куди вона вкаже: там точно є золота жила чи інші скарби: щастя, багатство, слава та процвітання.


Ганна Кір’янова