Знайдіть у собі сміливість піти, коли вам не дають приводу залишитися

Ця думка спала мені на думку, коли я роздумувала про своє життя і відчула величезну порожнечу всередині. Мені було так погано, так боляче, і так довго, що я вже не сподівалася побачити світло в кінці тунелю.

Намагалася докопатися, чому так тримаюся за любов, яка робить мене нещасною. Відчайдушно хотіла, щоб кохана людина змінилася, щоб знову зійшло сонце і розсіялися хмари…

Правда полягала в тому, що я просто боялася відпустити його. Мене лякала сама думка про те, що більше ніколи не зустріну такого ж, як він. Я обманювала себе, що нас пов’язує глибоке і сильне кохання. Але це було не так.

Це було отруйне кохання, яке руйнувало мою душу. Я розуміла, що воно затягує мене дедалі глибше й глибше, тому порятунок один – тікати, і якомога швидше.

Прекрасно усвідомлювала, що мені буде дуже боляче йти. Адже я стільки вклала в цю любов. Енергії, часу, сил. Я просто не могла здатися після всього цього! Адже я не з тих, хто здається без бою. Так мені здавалося. Тоді…

Але я не могла більше з ним залишатися. І прийняла рішення сміливо подивитися в очі всім своїм страхам, які паралізували мою волю. Прийняла рішення життя без нього. І все виявилося зовсім не так страшно. Вірніше – зовсім не страшно. Зараз я одна, і, зізнаюся чесно, ще ніколи мені не було так спокійно на душі. Я знайшла мир і гармонію всередині.

Якщо ви відчуваєте, що вас нічого не утримує у стосунках, – йдіть. Тому що залишатися з людиною, з якою вас нічого не об’єднує, набагато болючіше, ніж піти. Не мучте себе. Ніхто не гідний ваших сліз.

Знайдіть у собі сміливість, яка так необхідна в такі періоди життя. Знаю, що ви відчуваєте. Розумію, як боляче. Але йдіть. Ідіть уперед по життю і не озирайтеся. Довіртеся своїй інтуїції. Адже вона давно підказувала вам це рішення, чи не так?

Знайдіть у собі сміливість почати життя заново. Знайти нові цілі. Придумати нові мрії. Робити те, що приносить вам радість і щастя. Не бійтеся – сміливо йдіть уперед!

Вам слід вирватися з цих отруйних стосунків, щоб знову знайти себе. І, повірте мені, в кінцевому підсумку – це того варте. Коли ви позбудетеся всього токсичного у своєму житті, то знову знайдете цілісність.

Не бійтеся. І не озирайтеся. Щастя – попереду!

Оригінал